همایش رایگان استاد حسین احمدی

همایش رایگان استاد حسین احمدی در اوج یادگیری

استاد حسین احمدی ، بنیان گذار موسسه کنکور آسان است و برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و مدرس دروس عربی و دین و زندگی اوج یادگیری ، هر سال داوطلبان بسیاری با مطالعه آموزش های استاد احمدی در دروس عربی و دین و زندگی درصد بالای ۸۰ را کسب می کنند . با هدف بهره مندی کلیه دانش آموزان از آموزش های کامل و جامع دروس عربی و دین و زندگی ، همایش رایگان استاد حسین احمدی به صورت زنده از شبکه دو صدا و سیما در برنامه اوج یادگیری برگزار می کنند .

مزایای همایش رایگان استاد حسین احمدی

 1. صرفه جویی در وقت
 2. دسترسی دانش آموزان کل کشور به همایش
 3. با توجه به شیوع ویروس کرونا ، حفظ سلامت دانش آموزان
 4. بهره مندی از آموزش کامل مباحث و روش تست زنی
 5. بهره مندی از تدریس و تکنیک های تست زنی اختصاصی و به روز
 6. آموزش روش مطالعه صحیح ( تکنیک یادآر سازی )
 7. آموزش مباحث پر تکرار و پر اهمیت ، بر اساس بودجه بندی کنکور
 8. پیش بینی سوالات کنکور و دریافت سوالات احتمالی

استاد حسین احمدی

استاد حسین احمدی ، بنیان گذار موسسه کنکور آسان است و مدرس برنامه تلویزیونی اوج یادگیری و مدرس دروس عربی و دین و زندگی اوج یادگیری می باشند.

افراد سودجو با استفاده از نام استاد حسین احمدی اقدام به دریافت هزینه های گزاف از دانش آموزان کرده و اقدام به کلاهبرداری با نام استاد حسین احمدی نموده اند.

کلاهبرداری استاد احمدی

این افراد سودجو دی وی دی های کپی شده و بدون گارانتی ارسال میکنند و حتی در مواردی تعدادی از دی وی دی ها برای دانش آموزان ارسال نمی شود.

هر سال داوطلبان بسیاری با مطالعه آموزش های استاد احمدی در دروس عربی و دین و زندگی درصد بالای ۸۰ را کسب می کنند. با هدف بهره مندی کلیه دانش آموزان از آموزش های کامل و جامع دروس عربی و دین و زندگی، همایش رایگان استاد حسین احمدی به صورت زنده از شبکه دو صدا و سیما در برنامه اوج یادگیری برگزار می کنند.

همایش استاد احمدی

اساتید اوج یادگیری

استاد حسین احمدی ، فارغ التحصیل رتبه برتر از دانشگاه تهران ، رتبه یک کنکور ارشد مترجمی زبان عربی . اولین و تنها مشاور و برنامه ریز کنکوری از ایران دارای مقالات برگزیده در کنفرانس های بین المللی آموزشی جهان .

استاد امیر مسعودی مدرس با تجربه درس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری می باشند .
شیوه تدریس استاد مسعودی به صورتی است که دانش آموزان با سطح علمی ضعیف ، متوسط و قوی در صورتی که آموزش های استاد مسعودی را مطالعه کنند می توانند به درصد بالای ۷۰ برسند .

استاد مهدی شیخی ، مدرس درس زیست شناسی اوج یادگیری ، درس زیست را با به روز ترین روش آموزش زیست ( روش ۹ بـعدی ) تدریس می کنند.

استاد عارف ربیعیان ، مدرس درس شیمی اوج یادگیری ، درس شیمی را به طور مفهومی تدریس می کنند و سپس روش تست زنی همان مبحثی که تدریس شده است را آموزش می دهند .

استاد امیر دانش زاده ، مدرس درس زبان انگلیسی اوج یادگیری می باشند و درس زبان را به صورت آموزش جامع و بسته های آموزش کامل واژگان ، املا ، درک مطلب و ریدینگ تدریس کرده اند .

استاد سیروس ستارنژاد ، مدرس درس ادبیات اوج یادگیری می باشند .
استاد ستارنژاد علاوه بر ارائه بسته آموزش جامع ادبیات ، بسته های آموزشی قرابت معنایی ، آرایه ، املا و واژگان و تاریخ ادبیات را ارائه داده اند .

برای ارتباط با مشاوران اوج یادگیری و زمان دقیق برگزاری همایش رایگان استاد حسین احمدی با شماره 02191304690 و 09121964690 تماس بگیرید .

۲ پاسخ

 1. استاد احمدی عزیزم😍😍
  بی صبرانه منتظر دیدن همایشتون توی برنامه اوج یادگیری هستم😭😭

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *