معرفی منابع زبان کنکور

معرفی منابع زبان کنکور

درس زبان انگلیسی از جمله دروس عمومی است که به دلیل تفاوت آن با زبان فارسی ، یادگیری آن برای دانش آموزان نسبتا دشوار بوده و برای زدن تست های این درس در کنکور ، دانش آموزان نیاز به داشتن منابع برای یادگیری بهتر و زدن تست ها دارند . در این نوشته به معرفی منابع زبان کنکور به منظور یادگیری بهتر دانش آموزان و تهیه منبع متناسب با سطح علمی ارائه شده است .

1_مبتکران

کتاب زبان کنکور مبتکران ، کتابی کامل و جامع برای یادگیری اصول اویه ، درک مطلب ، ریدینگ و واژگان می باشد .

بیشترین حجم این کتاب را درسنامه تشکیل داده و همراه با آموزش هر مبحث ، تست مربوط به آن نیز بعد از درسنامه قرار داده شده است . سطح علمی این کتاب به عنوان منبع زبان کنکور ، به گونه ای است که برای دانش آموزان با سطح علمی پایین ، متوسط و نسبتا بالا کارآمد و موثر می باشد .

2_میکروطلایی گاج

کتاب میکروطلایی گاج به دلیل درسنامه کامل و تست های متعدد و متنوع ، منبع کامل و جامع برای یادگیری زبان می باشد .

در این کتاب تست ها به دو گروه الف و ب تقسیم می شود ، تست های گروه الف شامل تست های متوسط و تست های گروه ب ، تست های رده بالا را شامل می شود .

3_نشر الگو

کتاب موج آزمون زبان نشر الگو ، برای دانش آموزان سال دوازدهم و جمعبندی داوطلبان کنکور بسیار مفید و کامل می باشد . تمرکز مولف این کتاب بیشتر بر ارائه تست های متنوع بوده و درسنامه جامع و کاملی ندارد . بدین منظور تهیه آن به دانش آموزانی که سطح علمی بالایی از زبان را دارند و تنها نیاز به تست های متنوع دارند توصیه می شود .

4_خیلی سبز

کتاب انگلیسی جامع خیلی سبز ، شامل درسنامه کامل و بخش لغت و واژگان همراه با تست مربوط به آن بخش می شود . این کتاب برای دانش آموزانی که تنها نیاز به درسنامه برای یادگیری بهتر دارند مناسب می باشد .

5_شبقره

گرامر زبان و واژگان کنکور به طور کامل در کتاب جامع زبان شبقره ،همراه با تست های مرتبط ارائه شده است و در انتهای کتاب ، تست های ده سال اخیر همراه با پاسخنامه تشریحی قرار دارد .

این کتاب به دانش آموزانی که در یادگیری گرامر و دستور زبان انگلیسی ، ضعف دارند توصیه می شود .

بهترین منابع زبان

بهترین منابع زبان کنکور منابعی هستند که در بردارنده تمام مباحث و بخش های موجود در کتاب درسی به شیوه کنکوری ، همراه با نکات مهم و کلیدی باشند .

در منابع آموزش ویدئویی زبان کنکور آسان است ، علاوه بر تدریس کامل مباحث و نکات کلیدی ، تست های مربوط به آن مبحث حل شده و تکنیک های تست زنی به طور کامل و جامع تدریس می شود .

بسته آموزشی زبان کنکور اوج یادگیری ، با تدریس دکتر امیر دانش زاده برای دانش آموزان پنج گروه آزمایشی کنکور ، ارائه شده است .

دانلود رایگان تدریس زبان

برای ارتباط با مشاوران اوج یادگیری با شماره تلفن 02191304690 و 09121964690 تماس حاصل فرمائید .

لیست قیمت اوج یادگیری

مطالب مرتبط
اوج یادگیری در اوج یادگیری
معرفی منابع دین و زندگی کنکور
چگونه رتبه ۶۰۰۰۰ رتبه ۶ کنکور شد

۲ پاسخ

    1. تدریس های زبان کنکور آسان است با تدریس دکتر امیر دانش زاده رو استفاده کنید
      تسط ایشون بر روی یادیارسازی و همچنین ریدینگ قطعا قدرت تست زنی شما را به بالای ۷۰ درصد می رساند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *