منابع دین و زندگی کنکور

معرفی منابع دین و زندگی کنکور

درس دین و زندگی از دروس عمومی مهم و تاثیر گذار کنکور بوده و برخلاف تصور عموم ، سوالات این درس کاملا مفهومی بوده و نیاز به منبع مناسب درس دین و زندگی برای کنکور می باشد .

در این نوشته به معرفی منابع دین و زندگی کنکور ، بر اساس سطح علمی توضیح داده خواهد شد .

1_دین و زندگی جامع خیلی سبز

کتاب دین و زندگی جامع خیلی سبز در دو جلد به چاپ رسیده است ، جلد اول درسنامه و تست و جلد دوم پاسخنامه .

درسنامه این کتاب طبق سر فصل های کتاب بوده و بعد از آموزش هر مبحث ، تست های تالیفی قرار گرفته شده است .

بخش تست زنی این کتاب ، از دو بخش سوالات تالیفی و سوالات کنکوری تشکیل شده است و مطالب به طور جامع و کامل در آن آورده شده است .

2_دین و زندگی جامع مبتکران

در کتاب دین و زندگی جامع مبتکران ، تست های متنوع و بسیاری آورده شده است و برای دانش آموزی که تنها نیاز به منبعی برای تست زنی درس دین و زندگی و تمرین و تکرار دارد مناسب است ، چراکه این کتاب فاقد درسنامه بوده و بانک تست مناسبی برای هر پنج گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان می باشد .

3_دین و زندگی میکروطلایی گاج

کتاب دین و زندگی میکروطلایی گاج ، در دو جلد تست و پاسخ نامه تشریحی و جلد دیگر درسنامه تشریحی به چاپ رسیده است .

حجم این کتاب بالا بوده و معمولا دانش آموزان بر حسب نیاز خود به مطالعه ی درسنامه یا تست زنی یکی از دو جلد را تهیه می کنند .

بهترین منبع دین و زندگی کنکور

بهترین منبع دین و زندگی کنکور ، منبعی است که آموزش کامل مفاهیم و روش تست زنی در آن به دانش آموز و داوطلب کنکور آموزش داده شود .

اما با توجه به اینکه کتاب های تست زنی تنها در یکی از دو بخش درسنامه و تست کامل و جامع هستند و در هیچ کدام از آنها روش تست زنی آموزش داده نشده است ، کتاب های تستی منبع مناسبی برای درس دین و زندگی کنکور نمی باشد .

آموزش مفهومی و روش تست زنی از دو راه امکان پذیر است ، راه اول کلاس های کنکور و راه دوم تهیه بسته های آموزشی به صورت لوح فشرده .

کلاس های کنکور

کلاس های کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا به صورت غیر حضوری و مجازی برگزار می شود اما به دلیل قطعی های ممتد اینترنت ، سطح آموزش و یادگیری کاهش یافته و حتی دانش آموز در یادگیری مفاهیم اولیه دچار اختلال می شود .

بسته های آموزشی

بسته های آموزشی به صورت لوح فشرده ، بهترین گزینه برای یادگیری مفاهیم و روش تست زنی است . در بسته های آموزشی اوج یادگیری کلیه مباحث به صورت کاملا مفهومی تدریس می شود و روش تست زنی آن مبحث از صفر تا صد آموزش داده می شود .

دانلود رایگان دین و زندگی اوج یادگیری

بسته آموزش دین و زندگی اوج یادگیری با تدریس استاد حسین احمدی ، همراه با جزوه آموزشی کامل و جامع ارائه داده شده است . در بسته آموزشی دین و زندگی ، طبق سر فصل های کتاب ، مفاهیم آموزش داده می شود ، سپس روش تست زنی آن تدریس می شود .

مشاهده لیست قیمت محصولات اوج یادگیری

برای ارتباط با مشاوران اوج یادگیری و کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02191304690 و 09121964690 تماس حاصل فرمائید .

مطالب مرتبط
نکات مهم تست زنی کنکور
برنامه اوج یادگیری امروز
اوج یادگیری در اوج یادگیری

یک پاسخ

  1. دینی کنکور با تدریس استاد احمدی رو گرفتم واقعا عالیه یه سری تکنیکنای باحال میدن واسه تستای دینی واقعا خیلی خوبن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *