لیست قیمت اوج یادگیری

کنکور، بزرگ ترین و سرنوشت ساز ترین آزمون علمی برای دانش آموزان و والدین محسوب می شود، به همین دلیل تمام تلاش خود را برای رسیدن به موفقیت در کنکور سراسری کرده و والدین سعی در فراهم کردن بهترین امکانات مطالعه برای نتیجه گیری بهتر را دارند، با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور در چند سال اخیر، داوطلبان علاوه بر مطالعه کتاب درسی، به یادگیری مفهومی مباحث کلیه دروس عمومی و اختصاصی نیاز دارند و اوج یادگیری با در نظر داشتن نیاز داوطلبان و دانش آموزان به یادگیری مفهومی و تستی مباحث دروس کنکور با همکاری اساتید رتبه برتر بسته های آموزش کامل کنکور را در قالب دی وی دی ارائه کرده است، در این صفحه لیست قیمت محصولات اوج یادگیری به طور دقیق برای سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی قرار گرفته است.

لیست قیمت اوج یادگیری مصوب، به روز و طبق قیمت گذاری سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد پس تضمین هزینه محصولات اوج یادگیری بر عهده این سایت می باشد.

 

قیمت محصولات اوج یادگیری

بسته معلم خصوصی اوج یادگیری

موسسه اوج یادگیری با در نظر داشتن اهمیت یادگیری مفهومی و روش های تست زنی مباحث کلیه دروس اختصاصی و عمومی در کنکور اقدام به ارائه بسته معلم خصوصی برای هر سه گروه آزمایشی تجربی، ریاضی و انسانی نمود.

بسته های معلم خصوصی اوج یادگیری، آموزش های مفهومی مباحث و تدریس روش های تست زنی، توسط اساتید برتر و برگزیده کشور تدریس می شود.

قیمت بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی اوج یادگیری بسته های آموزش های مفهومی مباحث و تدریس روش های تست زنی، توسط اساتید برتر و برگزیده کشور، برای چهار درس اختصاصی و چهار درس عمومی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم تجربی را شامل می شود.

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی اوج یادگیری به دلیل آموزش کامل و صفر تا صد ، برای داوطلبانی که فارغ التحصیلان و افرادی که سال ها از درس دور بودند بسیار کارآمد و اثر بخش است و برای دانش آموزان حین تحصیل بسیار مفید و کاربردی است چرا که آموزش ها را از پایه به صورت مفهومی یاد گرفته و روش های تست زنی را آموزش می بیند.

قیمت بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی

بسته معلم خصوصی کنکور ریاضی اوج یادگیری، آموزش مفهومی مباحث و روش های تست زنی کلیه دروس اختصاصی و عمومی سه پایه دهم، یازدهم و دوازدهم را شامل می شود. این بسته برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور ریاضی و حتی فارغ التحصیلانی که سال ها از درس دور بودند، بسیار کاربردی است و با مطالعه این منابع می توانند به تراز های بالا دست یابند.

نحوه خرید محصولات اوج یادگیری

سه شیوه برای تهیه محصولات اوج یادگیری وجود دارد :

  1. از طریق سایت رسمی کنکور آسان است و خرید از قسمت فروشگاه اینترنتی
  2. دانلود و نصب اپلیکیشن اوج یادگیری
  3. خرید محصولات از طریق تماس تلفنی (شبانه روزی) با دفتر مرکزی به شماره 02191304690 و دریافت شماره حساب معتبر موسسه، با واریز مبلغ محصولات درخواستی برای شما ارسال خواهند شد.
اپلیکیشن کنکور آسان است

کد تخفیف اوج یادگیری

کد تخفیف اوج یادگیری با هدف امکان استفاده بهره مندی دانش آموزان کل کشور از یادگیری مفهومی و موفقیت در کنکور ارائه شده است.

امکان استفاده از کد تخفیف اوج یادگیری کلیه دانش آموزان پایه دهم، یازدهم، دوازدهم و فارغ التحصیلان را شامل می شود.

برای دریافت کد تخفیف محصولات اوج یادگیری با شماره 02191304690 و 09121964690 تماس بگیرید.

مشاوره رایگان

برای خرید محصولاتی که نیاز دارید به صورت رایگان با مشاوران ما مشورت کنید و از راهنمایی های آنها استفاده کنید.در ضمن شما بعد از خرید محصول تنها نخواهید ماند یک مشاور به خواست شما برای برنامه ریزی تحصیلی و انگیزش و همچنین نحوه استفاده از محصولات  اختصاص خواهد یافت.

اساتید اوج یادگیری

  • مدرس درس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری: مهندس امیر مسعودی
  • مدرس درس زیست شناسی اوج یادگیری: دکتر مهدی شیخی
  • مدرس درس شیمی اوج یادگیری: مهندس عارف ربیعیان
  • مدرس درس عربی و دین و زندگی اوج یادگیری: استاد حسین احمدی
  • مدرس درس زبان انگلیسی اوج یادگیری: دکتر امیر دانش زاده
  • مدرس درس ادبیات اوج یادگیری: استاد سیروس ستارنژاد
لیست قیمت اوج یادگیری