برنامه ریزی پائیز اوج یادگیری

شروع برنامه ریزی پائیز اوج یادگیری

اولین سوال دانش آموزان و داوطلبان کنکور در مورد درس خواندن ، این است که از چه زمانی باید شروع به درس خواندن کنند ، در این مقاله در مورد زمان شروع برنامه ریزی پائیز و مطالعه به طور کامل توضیح داده میشود .

برای کنکور 1400 احتمالا دو گروه داوطلب خواهیم داشت ، فارغ التحصیلان نظام قدیم و جدید که برای هر دو گروه رسیدن به موفقیت و قبولی در رشته مورد نظر خود ، از اهمیت بالایی برخوردار می باشد . بر همین اساس ، شروع برنامه ریزی پائیز اوج یادگیری ، برای هر دو گروه شرکت کننده ی کنکور 1400 ، مناسب و بسیار پرکاربرد است.

مشاوره و برنامه ریزی

بهترین برنامه ریزی برای داوطلبان کنکور، برنامه ای است که توسط مشاور تحصیلی تنظیم و نوشته شود، چرا که مشاور از دانش آموز گزارش عملکرد روزانه خواسته و پیگیری مطالعه فرد را خواهد داشت و در مورد روش مطالعه، کند خوانی، عدم تمرکز و … دانش آموز را راهنمایی خواهد کرد.

برنامه ریزی توسط چه کسی انجام شود ؟

سوالی است که برای داوطبان کنکور و والدین آن ها پیش می آید.

بسیاری از دانش آموزان در طول تحصیل حداقل یکبار برنامه ریزی کرده اند و به آن عمل نکرده اند.

زمانی که برنامه ریزی توسط مشاور تحصیلی متخصص انجام شود، دانش آموز علاوه بر دریافت برنامه ریزی، روش صحیح مطالعه دروس، رفع مشکل عدم تمرکز و … را دریافت می کند و دغدغه ی نوشتن برنامه و صحیح بودن آن را نخواهد داشت و به درستی و مطابق با برنامه ای که دریافت کرده است مطالعه می کند.

برنامه ریزی اوج یادگیری

افراد مختلف ، ویژگی های اخلاقی و شخصیتی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند و بر اساس همین اصل ، نمیتوان برای تمام دانش آموزان ، برنامه ریزی یکسان و شبیه به هم طراحی کرد برنامه ریزی اوج یادگیری برای کنکور 1400 ، به صورت اختصاصی و با توجه به شرایط و توانایی علمی و شخصی فرد ، تهیه و تنظیم میشود .

مهر ماه ، زمان بسیار مناسبی برای شروع برنامه ریزی و درس خواندن هدفمند می باشد ، چراکه از مهر ماه سال تحصیلی جدید آغاز میشود و دانش آموزان در شرایط درس خواندن و تلاش برای رسیدن به هدف ، قرار میگیرند . نکته ی ای که در مهر ماه و آغاز سال تحصیلی جدید حائز اهمیت است ، مدیریت درس خواندن کنکوری و دروس تشریحی مدرسه میباشد ، که با داشتن برنامه ریزی ، مدیریت درس خواندن و زمان اتفاق می افتد .

مزیت های برنامه ریزی پائیزه اوج یاد گیری

 • بالا رفتن کیفیت مطالعه در طول روز
 • استفاده مفید از زمان
 • ایجاد آرامش و کاهش استرس
 • موجب پیشرفت سطح علمی
 • بالا رفتن اعتماد به نفس
 • بالا رفتن توانایی تست زنی
 • مرور و تثبیت مبحث
 • تقویت مدیریت زمان

طرح نخبگان

طرح نخبگان اوج یادگیری ، طرح ویژه کنکور آسان است ، مطابق بودجه بندی کنکور 1400 صفر تا صد شروع برنامه ریزی پائیز را مدیریت می کند.
با توانایی های علمی و روحی دانش آموز توسط مشاوران ، طراحی و تنظیم میشود و منحصر به فرد و شخصی سازی شده می باشد .

ویژگی های اصلی طرح نخبگان شامل :

 • برنامه ریزی شخصی و اختصاصی برای دانش آموز
 • برنامه ریزی بر اساس بودجه بندی
 • مشاوره انگیزشی
 • معرفی بهترین منابع
 • پیگیری وضعیت دانش آموز

بهترین منابع اوج یادگیری در طرح پائیزه

بهترین منابع برای جمع بندی و مطالعه تستی و تشریحی، بسته های معلم مخصوصی اوج یادگیری است .

بسته های معلم خصوصی ، در سه رشته ی تجربی ، ریاضی و انسانی در هر سه مقطع ، دهم ، یازدهم و دوازدهم با تدریس بهترین اساتید کشور ، ارائه شده است تا شروع برنامه ریزی پائیز اوج یادگیری شما ، پر قدرت و بی نقص باشد.

برای دریافت مشاوره و ثبت نام در طرح نخبگان ، با شماره تلفن 02191304690 و 09121964690 تماس حاصل فرمائید .

مطالب مرتبط
ویژگی های رتبه های برتر کنکور
نکات مهم تست زنی کنکور
سامانه پیامکی اوج یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *