زمان ثبت نام کنکور 1400

زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰

دانش آموزان و فارغ التحصیلان دوره متوسطه ، دو راه برای ورود به دانشگاه دارند که همان طور که میدانید راه اول کنکور سراسری است و راه دوم بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی است .

برای ورود به دانشگاه از هر دو راه نیاز به ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش میاشد که یک هفته قبل از شروع ثبت نام در اخبار سراسری توسط سخنگوی سازمان سنجش اعلام میشود سپس در تاریخ مقرر گزینه ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ در بخش سراسری سایت سازمان سنجش قرار میگیرد . کنکور هر سال در تیر ماه برگزار میشود ، که به دلیل ویروس کرونا کنکور ۹۹ در اواخر مرداد ماه برگزار شد و پیش بینی میشود که کنکور ۱۴۰۰ هم تعویق احتمالی داشته باشد .

ثبت نام کنکور

ثبت نام کنکور سراسری هر سال در اواخر بهمن ماه در بخش سراسری سایت سازمان سنجش قرار میگیرد ، به همین علت پیش بینی میشود که زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ در نیمه دوم بهمن ماه باشد .

همچنین طبق مصاحبه ای که با سخنگوی سازمان سنجش انجام شده است ، کنکور ۱۴۰۰ تنها نظام جدید برگزار میشود و کنکور نظام قدیم برگزار نخواهد شد و پیرو اطلاعیه ایشان ، فارغ التحصیلان نظام قدیم برای ورود به دانشگاه میتوانند در کنکور نظام جدید شرکت کنند.

مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۰

مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ با توجه به اینکه هر سال نه روز بوده است پیش بینی میشود که برای کنکور ۱۴۰۰ هم به همین ترتیب باشد ، در برخی موارد دانش آموزان ممکن است نتوانند در این مهلت نه روزه ، ثبت نام خود را تکمیل کنند به همین دلیل سازمان سنجش بعد از پایان زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ ، مهلت ثبت نام را تمدید میکند .

بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰

بعد از برگزاری کنکور ۹۹ ، داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ باید به طور جدی برای کنکور ۱۴۰۰ برنامه ریزی کرده و از بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ آگاه باشند و برای رسیدن به هدف اصلی خود ، بهترین منابع و محصولات کنکوری را تهیه کنند .

با توجه به اینکه پیش بینی میشود که کنکور ۱۴۰۰ هم مانند کنکور ۹۹ تعویق هایی به دنبال داشته باشد ، داوطلب کنکور ۱۴۰۰ میتواند این تعویق را یک فرصت تلقی کرده و با برنامه ریزی کردن به نتیجه مطلوبی برسد .

میتوانید برای تهیه محصولات اوج یادگیری به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده قیمت محصولات اوج یادگیری

برای دریافت برنامه ریزی و مشاوران کنکور آسان است با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید.

مقالات تصادفی

۲ پاسخ

 1. کنکور ۱۴۰۰ برای نظام قدیم دیگه برگزار نمیشه؟😒😒
  Dvd های نظام قدیم اوج یادگیری هنوز موجود هست ؟

  1. سلام
   طبق آخرین اخبار خیر
   بعضی از منابع هنوز موجود هست که میتونید برای دریافت لیست قیمت اوج یادگیری با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ داخلی ۱ تماس حاصل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *