زمان ثبت نام کنکور 1400

زمان ثبت نام کنکور ۱۴۰۰

دانش آموزان و فارغ التحصیلان دوره متوسطه ، دو راه برای ورود به دانشگاه دارند که همان طور که میدانید راه اول کنکور سراسری است و راه دوم بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی است .

برای ورود به دانشگاه از هر دو راه نیاز به ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش میاشد که یک هفته قبل از شروع ثبت نام در اخبار سراسری توسط سخنگوی سازمان سنجش اعلام میشود سپس در تاریخ مقرر گزینه ثبت نام کنکور ۱۴۰۰ در بخش سراسری سایت سازمان سنجش قرار میگیرد . کنکور هر سال در تیر ماه برگزار میشود ، که به دلیل ویروس کرونا کنکور ۹۹ در اواخر مرداد ماه برگزار شد و پیش بینی میشود که کنکور ۱۴۰۰ هم تعویق احتمالی داشته باشد .

ثبت نام کنکور ۱۴۰۰

زمان ثبت کنکور ۱۴۰۰ در تاریخ ۹۹/۱۱/۰۱ توسط سازمان سنجش اعلام شد:

 به ‌اطلاع‌ متقاضیان‌ ثبت‌نام‌ و شرکت‌ در آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۴۰۰ برای‌ پذیرش در رشته‌های با آزمون در دوره‌های‌ روزانه، نوبت دوم (شبانه‌)، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌، دانشگاه‌ پیام‌ نور و مؤسسات‌ آموزش‌ عالی‌ غیرانتفاعی‌ و غیردولتی‌ و همچنین رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند که ثبت‌نام از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۲ (دوازدهم بهمن ماه‌ ۱۳۹۹)منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ (هیجدهم بهمن ماه‌ ۱۳۹۹) پایان می‌پذیرد؛ لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت‌نام نمایند.

دفترچه راهنما به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت‌نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت‌نام از طریق درگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود. آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ در تاریخ های (دهم تیرماه یکهزار و چهارصد) و (یازدهم تیرماه یکهزار و چهارصد) برگزار خواهد شد.

همچنین طبق مصاحبه ای که با سخنگوی سازمان سنجش انجام شده است ، کنکور ۱۴۰۰ تنها نظام جدید برگزار میشود و کنکور نظام قدیم برگزار نخواهد شد و پیرو اطلاعیه ایشان ، فارغ التحصیلان نظام قدیم برای ورود به دانشگاه میتوانند در کنکور نظام جدید شرکت کنند.

مهلت ثبت نام کنکور ۱۴۰۰

ثبت‌نام از روز یکشنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۲ (دوازدهم بهمن ماه‌ ۱۳۹۹)منحصراً از طریق درگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۱۸ (هیجدهم بهمن ماه‌ ۱۳۹۹) پایان می‌پذیرد؛ لذا متقاضیان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال ۱۴۰۰ ثبت‌نام نمایند.

بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰

بعد از برگزاری کنکور ۹۹ ، داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ باید به طور جدی برای کنکور ۱۴۰۰ برنامه ریزی کرده و از بودجه بندی کنکور ۱۴۰۰ آگاه باشند و برای رسیدن به هدف اصلی خود ، بهترین منابع و محصولات کنکوری را تهیه کنند .

بودجه بندی کنکور

با توجه به اینکه پیش بینی میشود که کنکور ۱۴۰۰ هم مانند کنکور ۹۹ تعویق هایی به دنبال داشته باشد ، داوطلب کنکور ۱۴۰۰ میتواند این تعویق را یک فرصت تلقی کرده و با برنامه ریزی کردن به نتیجه مطلوبی برسد .

میتوانید برای تهیه محصولات اوج یادگیری به لینک زیر مراجعه کنید

مشاهده قیمت محصولات اوج یادگیری

برای دریافت برنامه ریزی و مشاوران کنکور آسان است با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط
زمان انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰
تند خوانی با اوج یادگیری
اعلام نتایج کنکور سراسری ۱۴۰۰

۲ پاسخ

 1. کنکور ۱۴۰۰ برای نظام قدیم دیگه برگزار نمیشه؟😒😒
  Dvd های نظام قدیم اوج یادگیری هنوز موجود هست ؟

  1. سلام
   طبق آخرین اخبار خیر
   بعضی از منابع هنوز موجود هست که میتونید برای دریافت لیست قیمت اوج یادگیری با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ داخلی ۱ تماس حاصل کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *