ریاضی انسانی اوج یادگیری

ریاضی انسانی اوج یادگیری

موسسه اوج یادگیری برای هر سه گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی بسته های آموزشی با تدریس بهترین اساتید کشور ارائه داده است و هر سال به تعداد دانش آموزانی که با مطالعه بسته های آموزش اوج یادگیری رتبه برتر کسب کرده اند و به نتیجه دلخواه خود رسیده اند افزوده می شود . در این نوشته به معرفی بسته آموزش مفهومی و روش تست زنی ریاضی انسانی اوج یادگیری و معتبر ترین راه تهیه محصلولات اوج یادگیری می پردازیم .

ریاضی انسانی

ریاضیات ، درسی است که علاوه بر کمیت ، مفاهیم مفهومی نیز شامل آن می شود به همین دلیل بیشتر دانش آموزان و داوطلبان یادگیری درس ریاضی را دشوار تصور می کنند در حالیکه ضریب بالای درس ریاضی در کنکور تجربی و ریاضی با وجود ضریب پایین تر از دروس اختصاصی اصلی ، تاثیر بسیاری در نتیجه کنکور و رشته قبولی داوطلب دارد .

با توجه به اینکه کلیه دروس رشته انسانی کاملا مفهومی است و ریاضی تنها درس محاسباتی رشته انسانی است ، دانش آموزان برای یادگیری آن چندان علاقه مند نبوده و یادگیری آن را دشوار تلقی می کنند .

در حالیکه سر فصل های درس ریاضی رشته انسانی ، مفاهیم پایه و اساسی درس ریاضی بوده و در صورتی که به خوبی آموزش داده شود یادگیری آن برای دانش آموزان رشته انسانی ، به راحتی اتفاق می افتد .

سر فصل های ریاضی دهم انسانی

 1. عبارت های جبری
 2. معادله درجه دوم
 3. تابع
 4. کار با داده های آماری
 5. نمایش داده ها
 6. پیش بینی

سر فصل های ریاضی یازدهم انسانی

 1. منطق و استدلال ریاضی
 2. نامعادله و تعیین علامت
 3. تابع
 4. تحلیل داده ها
 5. تصمیم گیری

سر فصل های ریاضی دوازدهم انسانی

 1. دنباله ها
 2. توابع نمایی و لگاریتمی
 3. ترکیبیات و احتمال
 4. آمار و کاربردها

فرق ریاضی تجربی و انسانی

سرفصل های درس ریاضی رشته تجربی نسبت به سرفصل های رشته انسانی بیشتر بوده و مباحث آن فراتر از مباحثی است که در سرفصل های ریاضی انسانی قرار دارد .

سرفصل های درس ریاضی رشته انسانی با تعدادی از سرفصل های ریاضی رشته تجربی مشترک بوده و داوطلبان رشته انسانی می توانند مباحث مشترک با رشته تجربی را نمایند .

تهیه مباحث مشترک با رشته تجربی برای داوطلبان رشته انسانی مزایای بسیاری دارد که مهمترین مزایای آن یادگیری صفر تا صد مفاهیم و سرفصل ها همراه با روش تست زنی و نکات کلیدی استخراج شده از کتاب می باشد .

ریاضی انسانی اوج یادگیری

بسته های آموزش ریاضی انسانی اوج یادگیری توسط استاد امیر مسعودی تدریس می شود .

تدریس استاد مسعودی مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی و بر اساس بودجه بندی کنکور می باشد .

استاد مسعودی با تدریس پرانرژی و انگیزشی همراه با تکنیک های اختصاصی خود ، جز بهترین و محبوب ترین اساتید درس ریاضی می باشند و دانش آموزان با تهیه بسته های ریاضی انسانی استاد مسعودی می توانند به راحتی به درصد بالای 70 برسند .

خرید منابع انسانی اوج یادگیری

برای تهیه منابع اورجینال اوج یادگیری رشته انسانی دو راه وجود دارد :

راه اول : اپلیکیشن رسمی اوج یادگیری

راه دوم : سایت رسمی کنکور آسان است

راه سوم : دریافت شماره حساب معتبر اوج یادگیری

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بسته های آموزشی و ارتباط با با مشاوران اوج یادگیری با شماره تلفن 02191304690 و 09121964690 تماس بگیرید .

مطالب مرتبط
امیر مسعودی در اوج یادگیری
دانلود رایگان بسته های عمومی اوج یادگیری
اوج یادگیری در اوج یادگیری

یک پاسخ

 1. من با راهنمایی های مشاوه خوب موسسه خانوم هدایت بسته معلم خصوصی انسانی رو خریدم
  حقیقتا حتی کلاس های کنکوری ک پارسال هم رفتم اینقد خوب نبود چون اصلا به ما بچه های انسانی مثه تجربیا توجه نمیکنن و منابع آموزشی بدرد بخوری نیست من خیلیییییییی گشتم ولی واقعا بسته معلم خصوصی انسانی اوج یادگیری باعث شد دیدم تغییر کنه …. ریاضی رو ک استاد مسعودی یه جوری تدریس میکنن که منی که دو سال پشت کنکور بودم و بدم میومد از ریاضی همش مشتاقم برنامه رو که خانوم هدایت میفرسته ریاضی باشه بیشترشش
  خلاصه دمتون گرمممممم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *