دی وی دی ریاضی انسانی

دی وی دی ریاضی انسانی

موسسه اوج یادگیری ، برای دانش آموزان و داوطلبان هر سه گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی ، بسته های آموزشی ، با محتوای به روز و مطابق با آخرین تغییرات کتاب درسی ، ارائه کرده است . در این مقاله در مورد دی وی دی ریاضی انسانی نظام جدید و اهمیت بالای این درس و معرفی کامل آنها ، توضیح میدهیم .

اهمیت درس ریاضی در رشته انسانی

درس ریاضی یکی از دروس مهم در رشته انسانی است . اهمیت آن به این جهت است که داوطلبان رشته انسانی ، به سبب بالا بودن تعداد دروس مفهومی ، تمرکز بیشتری بر یادگیری مفهومی مباحث و تست زنی دروس ، میگذارند و زمان کمتری را برای یادگیری مباحث و روش تست زنی ، درس ریاضی ، اختصاص میدهند ، چراکه تصور می شود ، درس ریاضی نسبت به دروس مفهومی ، نیاز به زمان یادگیری بیشتری دارد .

اهمیت درس ریاضی در رشته انسانی
اهمیت درس ریاضی در رشته انسانی

اگر داوطلب رشته انسانی ، مباحث و روش تست زنی درس ریاضی خود را تقویت کند ، یک گام بلند به سمت قبولی در بهترین رشته ها و دانشگاه های برتر کشور ، برداشته است .

ضریب درس ریاضی رشته انسانی نظام جدید

ضریب درس ریاضی ، در زیرگروه های مختلف متفاوت است ، ضریب درس ریاضی در زیر گروه یک ، ضریب 2 ، زیرگروه دو ، ضریب 4 ، زیرگروه سه ، ضریب 4 ، زیرگروه چهار ، ضریب 3 و در زیر گروه پنجم ، ضریب 3 را دارد .

با توجه به ضرایب بالایی که این درس ، در کنکور دارد ، داوطلبان رشته انسانی با سرمایه گذاری بر مطالعه و یادگیری این درس و نکات مهم تست زنی ، میتوانند احتمال موفقیت در کنکور را بالاتر ببرد ، دی وی دی ریاضی انسانی ، مباحث مشترکی با ریاضی رشته تجربی دارد .

مباحث مشترک درس ریاضی رشته انسانی و تجربی :

  • معادله و نامعادله
  • تابع
  • ترکیبیات
  • آمار و احتمال
  • توان های گویا و عبارت های جبری

برای مشاهده قیمت بسته های آموزشی مباحث فوق کلیک کنید.

برای تقویت یادگیری مباحث و روش تست زنی درس ریاضی ، میتوانید از منابع استاد امیر مسعودی ، که برترین مدرس درس ریاضی در هر سه گروه آزمایشی میباشند ، بهره مند شوید و گام بلند به سمت موفقیت بردارند ، چراکه داوطلبان رشته انسانی معمولا وقت چندانی برای یادگیری درس ریاضی ، نمیگذارند .

بسته های آموزشی اوج یادگیری ، با تدریس استاد مسعودی ، منابع مشترک درس ریاضی رشته تجربی و انسانی است ، که می تواند بهترین گزینه در مسیر موفقیت ، برای داوطلبان عزیز رشته انسانی باشد .

برای دروس اختصاصی و عمومی رشته ، بسته معلم خصوصی انسانی بهترین گزینه برای داوطلبان این رشته است ، چراکه کلیه مباحث پر اهمیت ، بر اساس بودجه بندی کنکور ، در این بسته آموزشی قرار دارد و با تهیه این محصول میتوانید از مشاوره و برنامه ریزی رایگان بهره مند شوید .

بسته معلم خصوصی کنکور انسانی

برای تهیه محصولات و دریافت مشاوره و برنامه ریزی با شماره تلفن 02191304690 و 09121964690 تماس گرفته و با مشاوران اوج یادگیری در ارتباط باشید .

مطالب مرتبط
ریاضی انسانی اوج یادگیری
معرفی منابع دین و زندگی کنکور
معرفی منابع زبان کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *