خرید اوج یادگیری

خرید ارزان دی وی دی های اوج یادگیری

خواندن این نوشته ، برای کسانی که قصد خرید ارزان دی وی دی های اوج یادگیری را دارند ، توصیه می شود .

در چند سال اخیر ، با توجه به کارایی بالای بسته های آموزشی و تمایل خانواده ها برای تهیه بسته های آموزشی ، افرادی با شماره حساب های نامعتبر ، اقدام به فروش دی وی دی های غیر اصل و کپی شده ، با عنوان خرید ارزان دی وی دی های آموزشی نموده اند . متاسفانه ، بعضی از دانش آموزان و والدین ، به دلیل پایین بودن توان مالی ، اقدام به خرید از چنین افرادی میکنند .

شرعا و عرفا ، استفاده از بسته های آموزشی موسسه اوج یادگیری به صورت غیر اصل از افراد نامعتبر و دست دوم ، کاری غیر اخلاقی و حرام است .

خرید دی وی دی دست دوم اوج یادگیری

بسته های آموشی دسته دوم ، به دلیل استفاده بالایی که از آنها شده ، کیفیت دی وی دی ها پایین آمده ( به دلیل خط و خش ) و جزوه های آن ، استفاده شده و دانش آموز از مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، که از عوامل موثر و مهم در مسیر موفقیت در کنکور است ، بهره مند نمیشود . به همین دلیل ، خرید دی وی دی دست دوم اوج یادگیری و استفاده شده کنکور آسان است ، به دانش آموزان و داوطلبان کنکوری توصیه نمیشود .

در صورت تهیه دی وی دی های آموزشی از طریق اپلیکیشن کنکور آسان است ، علاوه بر بهره مند شدن از دی وی دی های اصل همراه با جزوه و گارانتی ، از مشاوره و برنامه ریزی اختصاصی ، بهره مند می شوید .

بسته معلم خصوصی اوج یادگیری

موسسه اوج یادگیری ، با در نظر داشتن شرایط مالی اقدام به تولید بسته های معلم خصوصی برای هر سه گروه آزمایشی تجربی ، ریاضی و انسانی کرده است ، تا افراد با شرایط مالی مختلف ، بتوانند از بسته های آموزشی اصل اوج یادگیری همراه با جزوه ، مشاوره و برنامه ریزی رایگان ، بهره مند شوند .

در بسته های معلم خصوصی ، آموزش مفهومی مباحث و روش های تست زنی کلیه دروس عمومی و اختصاصی ، توسط اساتید برتر کشور ارائه شده است ، که از لحاظ هزینه برای دانش آموزان به صرفه و از لحاظ آموزشی کامل و در بر گیرنده کلیه مباحث درسی و بودجه بندی کنکور و نکات کلیدی تست زنی است .

مشاهده بسته های معلم خصوصی

حتی در صورتی که دانش آموز توان تهیه بسته معلم خصوصی که کاملترین بسته آموزشی است را نداشته باشند ، میتواند با خرید محصولات به صورت مبحثی از مشاوره و برنامه ریزی رایگان اوج یادگیری ، بهره مند شود .

مشاهده لیست قیمت بسته های آموزشی به صورت مبحثی

برای ارتباط با مشاوران اوج یادگیری با شماره تلفن 02191304690 و 09121964690 تماس حاصل فرمائید .

مطالب مرتبط
برنامه اوج یادگیری شبکه دو
ویژگی های رتبه های برتر کنکور
سامانه پیامکی اوج یادگیری

۲ پاسخ

  1. بسته های معلم خصوصی اوج یادگیری خیلی ارزان و به صرفه ست
    مشاوره خوبی هم دارن که پشتیبانی هم می کنند.

  2. من بسته معلم خصوصی کنکور انسانی رو تهیه کردم با مشاوره و برنامه ریزی خوبی که دارین میتونم بگم تنها موسسه ای هستین که به ما داوطلبای انسانی توجه میکنین
    واقعا ممنون از اوج یادگیری و مشاور خوبم خانوم هدایت
    کنکور امسال با برنامه و بسته هایی که دارم قظعن میترکونم🤘🏼🤘🏼🤘🏼

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *