تکنیک های تست زنی امیر مسعودی

تکنیک های تست زنی امیر مسعودی

در چند سال اخیر سبک سوالات کنکور هر سال مفهومی تر از سال گذشته می شود و داوطلبان کنکور سراسری برای رسیدن به بهترین نتیجه در کنکور ، نیاز به یادگیری مفهومی مباحث و تکنیک های تست زنی و اختصاصی دارند . در این نوشته در مورد اهمیت درس ریاضی و فیزیک و آموزش مفهومی و تکنیک های تست زنی استاد امیر مسعودی توضیح داده می شود .

دی وی دی های ریاضی استاد مسعودی به چه صورتی تدریس شده است؟

استاد امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک کنکور آسان است، درس ریاضی را به صورت آموزش مفاهیم و روش تست زنی مباحث ریاضی کنکور تدریس کرده اند.

آیا مهندس مسعودی کلاس خصوصی برگزار می کنند؟

خیر، به دلیل شیوع ویروس کرونا و مشغله کاری بالای استاد مسعودی امکان برگزاری کلاس خصوصی وجود ندارد.

چطور با استاد امیر مسعودی به طور مستقیم در ارتباط باشیم؟

برای ارتباط مستقیم با مهندس امیر مسعودی با شماره 02191304690 و 09121964690 تماس بگیرید.

استاد مسعودی در کدام برنامه تلویزیونی تدریس می کنند؟

امیر مسعودی درس ریاضی و فیزیک را در برنامه تویزیونی اوج یادگیری ( شبکه دو) و یادگیری آسان (شبکه چهار) به صورت زنده تدریس می کنند.

چطوری منابع ریاضی امیر مسعودی را تهیه کنیم؟

برای خرید منابع ریاضی امیر مسعودی از دو روش می توانید اقدام کنید:
نصب اپلیکیشن کنکور آسان است و خرید اینترنتی
تماس با شماره 02191304690 و سفارش از طریق مشاوران مورد تایید موسسه.

آموزش ریاضی کنکور


درس ریاضی برای هر دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی از اهمیت بالایی برخوردار بوده و کسب درصد بالای این درس در کنکور ، تاثیر بسزایی در تراز و رتبه داوطلبان دارد اما عموما داوطلبان و دانش آموزان کنکوری یادگیری ریاضی را دشوار تصور می کنند و اقدام به حذف مطالعه ریاضی و یادگیری آن می کنند .

در صورتی که دانش آموزان و داوطلبان کنکور از آموزش های حرفه ای و صفر تا صد بهره مند شوند مطمئنا چنین تصوری نخواهد داشت و با یادگیری کامل و جامع علاوه بر علاقه مند شدن به درس ریاضی ، اعتماد به نفس بالایی در مورد تستا زنی و نتیجه گیری پیدا می کنند .

مهندس امیر مسعودی مدرس با تجربه و پرانرژی درس ریاضی و فیزیک ، با شیوه تدریس اختصاصی خود ، هر سال داوطلبان بسیاری در کنکور با مشاهده آموزش های ریاضی کنکور استاد مسعودی به درصد بالای 70 در کنکور می رسند .

آموزش فیزیک کنکور

درس فیزیک از جمله دروسی است برای داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی اهمیت بالایی داشته و دانش آموزان برای رسیدن به درصد های بالا در این درس نیاز به تکنیک های تست زنی و آموزش مفهومی فیزیک کنکور در کمترین زمان دارند ، چرا که 80 درصد درس فیزیک ، مسائل و فرمول ها را شامل می شود و در صورتی که دانش آموزان در کنکور از روش های تشریحی استفاده کنند بسیار زمان بر و فرار است و ممکن از داوطلب در جلسه کنکور یکی از مراحل روش تشریحی را فراموش کند و از زدن آن تست در کنکور باز بماند .

استاد امیر مسعودی درس فیزیک را به صورت مفهومی تدریس می کنند و سپس تکنیک های تست زنی اختصاصی خود را به طور کامل آموزش می دهند .

پکیج ریاضی امیر مسعودی

پکیج ریاضی استاد امیر مسعودی ریاضی آموزش مفهومی و تکنیک های تست زنی کنکور سه پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم را شامل می شود و پکیج ریاضی استاد مسعودی برای دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی ارائه شده است و دانش آموزان با تهیه پکیج ریاضی رشته تحصیلی خود و مطالعه آن می توانند به درصد بالای 70 در کنکور دست یابند .

پکیج فیزیک امیر مسعودی

پکیج فیزیک استاد امیر مسعودی آموزش مفهومی و تکنیک های تست زنی کنکور برای سه پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم ، دو گروه آزمایشی تجربی و ریاضی را شامل می شود و آموزش های استاد مسعودی به صورتی است که هم دانش آموزان و هم فارغ التحصیلانی که سال ها از درس دور بوده اند کاربردی است .

شیوه تدریس استاد مسعودی بسیار پر انرژی و تکنیکی بوده و حین تدریس زمانی را برای تثبیت مطالب تدریس شده به دانش آموز ارائه می کنند .

خرید پکیج امیر مسعودی

دانش آموزان و فارغ التحصیلان رشته تجربی و ریاضی برای خرید پکیج ریاضی و فیزیک استاد امیر مسعودی می توانند از سه روش اقدام نمایند :

روش اول : دانلود و نصب اپلیکیشن اوج یادگیری

روش دوم : مراجعه به سایت کنکور آسان است و خرید از فروشگاه اینترنتی .

روش سوم : تماس با شماره 02191304690 و 09121964690 و دریافت شماره حساب معتبر موسسه اوج یادگیری .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *