برنامه ریزی کنکور 1401

برنامه ریزی کنکور 1401

کنکور ، ماراتون بزرگی که هر سال سوالات آن مفهومی تر می شود و دانش آموزان برای رسیدن به رشته و دانشگاه مورد علاقه خود باید مباحث کلیه دروس اختصاصی و عمومی را به صورت کاملا مفهومی مطالعه کرده و روش تست زنی در کمترین زمان را یاد بگیرند ، چنین یادگیری و آموزش مفهومی ، نیازمند داشتن منابع آموزشی مناسب می باشد .
داشتن بهترین منابع آموزشی به تنهایی برای دانش آموزان کنکوری کافی نیست ، چرا که دانش آموز با حجم بالایی از منابع رو به رو می شود و برای زمان مطالعه و ترتیب مطالعه دچار سردرگمی می شود ، به همین دلیل داشتن برنامه ریزی از اهمیت بالایی برخوردار است . دانش آموزانی که هدف قبولی در کنکور ۱۴۰۱ و رسیدن به رشته مورد علاقه خود را دارند باید برای کنکور علاوه بر داشتن بهترین منابع ، برنامه ریزی اصولی برای کنکور داشته باشند .

انواع برنامه ریزی تحصیلی

۱_ برنامه ریزی حجمی

۲_ برنامه ریزی زمانی

برنامه ریزی حجمی کنکور ۱۴۰۱

در این روش برنامه ریزی بر حجم مباحث تاکید می شود . داوطلب غالبا بدون توجه به زمان ، روزانه حجم معینی از مطالب را مطالعه می کند .
در برنامه ریزی حجمی ، کیفیت مطالعه از کمیت مطالعه اهمیت بالاتری داشته و مبنای چنین برنامه ریزی ، کیفیت مطالعه می باشد .

از مزایای این برنامه می توان به کیفیت بالای مطالعه ، نظم در مطالعه و مطالعه منسجم و تثبیت شده اشاره کرد .

برنامه ریزی زمانی کنکور 1401

در این روش ، برنامه ریزی تنها بر مبنای زمان مطالعه و کمیت تنظیم میشود ، یعنی مبحث معینی در برنامه درج نمیشود بلکه ساعت مطالعه تنها معیار این نوع برنامه ریزی است .

دانش آموزان بسیاری ، برنامه ریزی زمانی داشته و بر مبنای ساعت مطالعه بالایی که دارند ، انتظار دریافت بهترین نتیجه را دارند در حالیکه پس از شرکت در آزمون های آزمایشی پیشرفت چندانی را مشاهده نمی کنند ، دلیل آن این است که تنها به گذر ساعت مطالعه توجه داشته و کیفیت اولویت قرار نگرفته است .

بهترین برنامه ریزی ۱۴۰۱

بهترین برنامه ریزی کنکور 1401 برای داوطلبان ، برنامه ای است که توسط مشاور تحصیلی تنظیم و نوشته شود ، چرا که مشاور از دانش آموز گزارش عملکرد روزانه خواسته و پیگیری مطالعه فرد را خواهد داشت و در مورد روش مطالعه ، کند خوانی ، عدم تمرکز و … دانش آموز را راهنمایی خواهد کرد .

برنامه ریزی توسط چه کسی انجام شود ؟

سوالی است که برای داوطبان کنکور و والدین آن ها پیش می آید .

بسیاری از دانش آموزان در طول تحصیل حداقل یکبار برنامه ریزی کرده اند و به آن عمل نکرده اند .

زمانی که برنامه ریزی توسط مشاور تحصیلی متخصص انجام شود ، دانش آموز علاوه بر دریافت برنامه ریزی ، روش صحیح مطالعه دروس ، رفع مشکل عدم تمرکز و … را دریافت می کند و دغدغه ی نوشتن برنامه و صحیح بودن آن را نخواهد داشت و به درستی و مطابق با برنامه ای که دریافت کرده است مطالعه می کند .

تغییرات کنکور ۱۴۰۱

سخنگوی شورای عالی انقلاب فرهنگی، در مورد اعمال سیاست های پیشنهادی اعلام داشت:

تغییرات برای کنکور ۱۴۰۰ اعمال نخواهد شد و داوطلبان کنکور ۱۴۰۰ نسبت به این تغییرات دچار نگرانی و استرس نشوند.

همچنین تغییرات اعلام شده برای کنکور ۱۴۰۱ توسط سازمان سنجش تصویب نشده است و تنها سیاست های پیشنهادی است و مورد بررسی قرار می گیرد.

از طریق لینک زیر می توانید تغییرات پیشنهادی کنکور ۱۴۰۱ را به طور کامل مطالعه نمائید.

تغییرات کنکور 1401

با توجه به تغییرات پیشنهادی مبنی بر اعمال تاثیر 60 درصدی معدل کتبی، دانش آموزان و داوطلبان کنکور ۱۴۰۱ برای رسیدن به بهترین نتیجه، نیاز به برنامه ریزی اصولی و شخصی سازی شده برای کنکور ۱۴۰۱ دارند.

مشاوره تحصیلی اوج یادگیری

مشاوران اوج یادگیری با هدف موفقت داننش آموزان کشور ، برنامه ریزی های الگوریتمی و حجمی متناسب باشرایط توانمندی های ذهنی دانش آموز ارائه می دهند .

برای برنامه ریزی کنکور 1401 ، با مشاوران اوج یادگیری در ارتباط باشید .

برای ارتباط با مشاوران اوج یادگیری و دریافت مشاوره و برنامه ریزی الگوریتمی اختصاصی اوج یادگیری با شماره ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید .

مطالب مرتبط
بودجه بندی کنکور 1401
زیرگروه رشته ها در کنکور 1401
بسته های معلم خصوصی اوج یادگیری

برنامه ریزی کنکور 1401 برای چه گروهی از دانش آموزان مناسب است؟

برنامه ریزی کنکور 1401 برای دانش آموزان پایه دوازدهم و فارغ التحصیلانی که هدف موفقیت در کنکور سراسری را دارند بسیار کاربردی است.

برنامه ریزی کنکور 1401 بر چه اساسی نوشته و تنظیم می شود؟

برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ بر اساس بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱ نوشته و تنظیم می شود.

بهترین زمان برای شروع برنامه ریزی کنکور 1401؟

بهترین زمان برای شروع برنامه ریزی کنکور ۱۴۰۱ پس از امتحانات خرداد ماه پایه یازدهم می باشد.

روش ثبت نام در طرح برنامه ریزی و مشاوره کنکور ۱۴۰۱؟

برای ثبت نام در طرح برنامه ریزی و مشاوره کنکور ۱۴۰۱ با شماره 02191304690 تماس بگیرید.

اساتید اوج یادگیری

اساتید اوج یادگیری با تدریس مفهومی و روش های تست زنی اختصاصی خود ، برترین آموزش های کشور را به خود اختصاص داده اند .

استاد امیر مسعودی مدرس با تجربه درس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری می باشند .
شیوه تدریس استاد مسعودی به صورتی است که دانش آموزان با سطح علمی ضعیف ، متوسط و قوی در صورتی که آموزش های استاد مسعودی را مطالعه کنند می توانند به درصد بالای ۷۰ برسند .

استاد مهدی شیخی ، مدرس درس زیست شناسی اوج یادگیری ، درس زیست را با به روز ترین روش آموزش زیست ( روش ۹ بـعدی ) تدریس می کنند.

استاد عارف ربیعیان ، مدرس درس شیمی اوج یادگیری ، درس شیمی را به طور مفهومی تدریس می کنند و سپس روش تست زنی همان مبحثی که تدریس شده است را آموزش می دهند .

استاد حسین احمدی ، مدرس درس عربی و دین و زندگی موسسه اوج یادگیری می باشند .
شیوه تدریس ایشان کاملا مفهومی بوده و دانش آموزان با مطالعه بسته های آموزشی ایشان می توانند درصد بالایی از این درس را در کنکور کسب کنند .

استاد امیر دانش زاده ، مدرس درس زبان انگلیسی اوج یادگیری می باشند و درس زبان را به صورت آموزش جامع و بسته های آموزش کامل واژگان ، املا ، درک مطلب و ریدینگ تدریس کرده اند .

استاد سیروس ستارنژاد ، مدرس درس ادبیات اوج یادگیری می باشند .
استاد ستارنژاد علاوه بر ارائه بسته آموزش جامع ادبیات ، بسته های آموزشی قرابت معنایی ، آرایه ، املا و واژگان و تاریخ ادبیات را ارائه داده اند .

۴ پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *