برنامه مشاوره و آزمون

برنامه تلویزیونی مشاوره و آزمون

برنامه های بسیاری برای دانش آموزان کنکوری با محتوای آموزش کنکور در شبکه های صدا و سیمایکشور ساخته می شود اما در میان آن ها برنامه تلویزیونی مشاوره و آزمون، علاوه بر اهمیت یادگیری مفهومی و آموزش تکنیک های تست زنی، بر اهمیت داشتن برنامه ریزی درسی اصولی و مشاوره تحصیلی تاکید دارد.

برنامه مشاوره و آزمون

برنامه مشاوره و آزمون هر روز ساعت 19:30 الی 20 از شبکه سلامت پخش می شود.

همان طور که گفته شد برنامه مشاوره و آزمون، برنامه ای است با محتوای کنکور و معرفی عوامل موثر بر موفقیت در آزمون سراسری.

سه عامل اصلی و تاثیر گذار بر موفقیت داوطلبان کنکور سراسری شامل:

  1. منابع کنکوری
  2. مشاوره و برنامه ریزی اصولی
  3. خواست و اراده فرد

منابع کنکوری

در چند سال اخیر، سبک سوالات کنکور، از سوالات مستقیم به سوالات کاملا مفهومی تغییر یافته و داوطلبان آزمون سراسری برای کسب تراز بالا و رسیدن به رتبه دلخواه خود، به یادگیری مفهومی و تکنیک های تست زنی برای زدن تست ها در کمترین زمان ممکن نیاز دارند.

در سال های گذشته، داوطلبان برای موفقیت در کنکور به رفتن به کلاس های کنکور و تهیه کتاب های تست زنی و کمک درسی اقدام می کردند اما در دو سال اخیر با غیر حضوری شدن کلاس های آموزش مدارس و کلاس های کنکور به دلیل شیوع ویروس کرونا، اینترنت سراسر کشور و برنامه های برگزاری کلاس های مجازی با ازدحام بالایی رو به رو شده و آموزش های مجازی با اختلالات بسیاری همراه می باشد.

اختلال در آموزش های مجازی، به عدم یادگیری کامل مباحث تشریحی و اولیه را منجر شده است.

بهترین را برای یادگیری مفهومی و تکنیک های تست زنی چیست؟

با توجه به شیوع ویروس کرونا و مجازی شدن کلاس های درس، بیشتر دانش آموزان حتی در یادگیری مطالب کتاب درسی نیز دچار اختلال شده اند و به آموزش کامل، جامع و با کیفیت صدا و تصویر بالا نیاز دارند.

بهترین گزینه برای یادگیری مفهومی و کنکوری بسته های آموزشی کنکور آسان است می باشد.

چرا که اساتید کنکور آسان است کلیه مباحث دروس اختصاصی و عمومی را هم به صورت آموزش تشریحی_مفهومی و هم به صورت آموش روش های تست زنی تدریس کرده اند.

اساتید کنکور آسان است در برنامه تلویزیونی مشاوره و آزمون به صورت زنده تدریس می کنند و شما دانش آموزان و والدین عزیز می توانید پس از مشاهده تدریس اساتید در برنامه مشاوره و آزمون با روش تدریس اساتید آشنا شده و بسته مورد نیاز را تهیه نمائید.

بهترین روش برای خرید بسته های کنکور آسان است، خرید از اپلیکیشن کنکور آسان است و فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است می باشد.

در صورتی که در انتخاب محصول دچار سردرگمی شدید و یا نمی دانستید کدام یک برای شما مناسب تر است با شماره 02191304690 تماس بگیرید مشاوران اوج یادگیری شما را راهنمایی می کنند.

مشاوره و برنامه ریزی اصولی

داوطلبان کنکور سراسری و دانش آموزان برای رسیدن به موفقیت علاوه بر مناسب ترین منابع کنکور، نیاز به برنامه ریزی اصولی و شناخت روش صحیح مطالعه دروس دارند.

برنامه ریزی اصولی، برنامه ای است که با توجه به منابع، شرایط و توانمندی های ذهندی دانش آموزش، بر اساس بودجه بندی کنکور سراسری تنظیم گردد.

بودجه بندی کنکور

مشاوران اوج یادگیری با داشتن تخصص و تجربه بالا در زمینه تحصیل، دانش آموزان بسیاری را به نتیجه دلخواه آنان رسانده اند.

برنامه ریزی درسی مشاوران اوج یادگیری به صورت هفتگی و با در نظر گرفتن کلیه آیتم های گفته شده نوشته می شود.

برای دریافت مشاوره و برنامه ریزی رایگان کلمه مشاوره را به شماره 09121964690 پیامک کنید، مشاوران موسسه در اسرع وقت با شما تماس می گیرند.

خواست و اراده فرد

منابع، برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی، به تنهایی برای رسیدن به موفقیت در کنکور کافی نیست بلکه زمانی به موفقیت فرد در کنکور سراسری منجر می شود که فرد داوطلب هدف داشته و برای آن تلاش کند، یعنی طبق گفته های مشاور خود عمل کرده و مطابق با برنامه ریزی منابع را مطالعه نماید.

در صورتی که هنوز هدفی را برای آینده خود انتخاب نکرده اید بهتر است با مشاوره تحصیلی در ارتباط بوده تا بتوانید درست ترین و مناسب ترین تصمیم را در مورد آینده خود داشته باشید.

برای این کار می توانید با شماره 02191304690 تماس بگیرید.

مطالب مرتبط
برنامه تلویزیونی یادگیری آسان
محصولات اوج یادگیری
سامانه پیامکی اوج یادگیری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *