برنامه تلویزیونی

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری

امروزه کنکور و قبولی در رشته های تراز اول آن تبدیل به دغدغه ی اصلی دانش آموزان و به خصوص خانواده های آنان شده است . یکی از برنامه هایی که این روزها مورد استقبال این دسته از افراد جامعه قرارگرفته برنامه تلویزیونی اوج یادگیری است.

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از کدام شبکه پخش می شود؟

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری از شبکه دو صداو سیما به صورت زنده پخش می شود.

زمان پخش برنامه تلویزیونی اوج یادگیری ؟

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری روزهای فرد ساعت پنج بعد از ظهر پخش می شود.

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری توسط کدام اساتید تدریس می شود؟

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری توسط اساتید کنکور آسان است تدریس می شود.

مدرس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری؟

مهندس امیر مسعودی مدرس ریاضی و فیزیک اوج یادگیری می باشند.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و غیر حضوری شدن کلاس های مدارس و برگزاری کلاس ها به صورت مجازی ، در ساعات کلاس های مجازی ، ازدحام استفاده از اینترنت بالا بوده و قطعی های بسیاری را به دنبال داشته و دانش آموزان در یادگیری مفاهیم دچار اختلال می شوند .

برنامه اوج یادگیری با بهره گرفتن از دانش اساتید مجرب و متخصص درتلاش است که دغدغه ی خانواده ها و ودانش اموزان را برطرف نماید .

اوج یادگیری و اساتید آن با استفاده از کاربردی ترین روش ها جهت بالا بردن توانایی تست زنی و حل مسائل در کمترین زمان ممکن دارند .

اساتیدی که در این برنامه حضور دارند هر کدام در حوضه ی تخصصی خود دارای بهترین سابقه ی تدریس بوده و از تجربه بالایی برخوردار می باشند .

معرفی اساتید برنامه تلویزیونی اوج یادگیری :

استاد امیر مسعودی :

امیر مسعودی
امیر مسعودی

تدریس دروس فیزیک وریاضی در این برنامه برعهده ی یکی از برجسته ترین اساتید کشوری استاد امیر مسعودی است . دانش آموزانی که درسال های پیشین کنکور دروس ریاضی و فیزیک خود را زیر نظر استاد مسعودی گذراندند به طور میانگین بالای ۷۰ درصد از سوالات خود را در کنکور پاسخ صحیح دادند .

ریاضی و فیزیک استاد

استاد عارف ربیعیان :

عارف ربیعیان
عارف ربیعیان

استاد عارف ربیعیان مدرس با تجربه و مجرب درس شیمی اوج یادگیری ، ابتدا مفاهیم را به طور کامل آموزش و جامع آموزش می دهند و سپس تکنیک های تست زنی و روش محاسبات ریاضی شیمی در کمترین زمان را به دانش آموزان آموزش می دهند .

استاد حسین احمدی :

استاد حسین احمدی
استاد حسین احمدی

دروس عمومی در کنکور سراسری دارای اهمیت زیاد است زیرا در عین سادگی گاه میتواند برای داوطلب مشکل ساز شود .

استفاده از یکسری از روش های کار امد برای مطالعه ی دروس عمومی کمک زیادی به داوطلب میکند که درصد بالایی از دروس عمومی خود را با موفقیت در کنکور پشت سر گذارد .

درصد بالای دروس اختصاصی در کنکور به تنهایی موجب کسب رتبه برتر در کنکور نمی شود بلکه داوطلبانی به رتبه های بالا دست پیدا می کنند که علاوه بر دروس اختصاصی ، دروس عمومی آنها در کنکور درصد بالایی داشته باشد .

استاد حسین احمدی در برنامه ی اوج یادگیری با استفاده از بهترین راهکار ها مطالعه ی مفید دروس عربی و دینی را به داوطلبان اموزش میدهد .

استاد امیر دانش زاده :

درس زبان نیز یکی از دروس قابل اهمیت کنکور سراسری است .مطالعه ی درست کلمات و گرامر های درس زبان دارای اهمیت بسیار است . تدریس این درس را استاد امیر دانش زاده در برنامه تلویزیونی اوج یادگیری انجام میدهند .

استاد امیر دانش زاده بنیان گذار برنامه ریزی الگوریتمی اوج یادگیری بوده و برنامه ریزی مشاوران رسمی اوج یادگیری بر مبنای شیوه الگوریتمی می باشد .

استاد مهدی شیخی :

استاد مهدی شیخی
استاد مهدی شیخی

گروه آزمایشی تجربی هر سال بالاترین تعداد داوطلب را به خود اختصاص می دهد و اغلب دانش اموزان با رویای پزشکی به سراغ این رشته میروند . درسی که تاثیر قابل توجهی در رتبه ی داوطلبان کنکور تجربی میگذارد درس زیست است . تدریس این درس را استاد مهدی شیخی برعهده دارند .

جدول زمان پخش برنامه اوج یادگیری :

روزساعت
شنبه ۱۳
یکشنبه ۱۷:۱۰
دوشنبه ۱۷:۱۰
چهارشنبه ۱۷:۱۰
پنج شنبه ۱۳
جمعه ۱۳

برنامه تلویزیونی اوج یادگیری که از شبکه دو سیما پخش میشود در راستای تحقق اهداف داوطلبان کنکوری فعالیت میکند .

اگر شماهم مایلید فراتر از این برنامه با مشاوران اوج یادگیری درارتباط باشید میتوانید با شماره های ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ . ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ تماس بگیرید .

مطالب مرتبط
برنامه ریزی اوج یادگیری برای کنکور تجربی ۱۴۰۰
نکات مهم تست زنی کنکور
ویژگی های رتبه های برتر کنکور

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *