اپلیکیشن اوج یادگیری

اپلیکیشن اوج یادگیری

موسسه اوج یادگیری با هدف تسهیل دسترسی دانش آموزان و کاربرانی که قصد تهیه بسته های آموزشی اوج یادگیری را دارند ، اقدام به ساخت اپلیکیشن اوج یادگیری کرده است .

دانش آموزان و داوطلبان کنکور با نصب اپلیکیشن اوج یادگیری که دارای نماد اعتماد الکترونیکی است ، میتوانند بسته های آموزشی اصل را به صورت معتبر و از طریق درگاه اینترنتی بسته های آموزشی مورد نیاز درس مورد نظر خود را به صورت یکجا و جداگانه ( مبحثی) تهیه نمایند .

مزایای استفاده از اپلیکیشن

۱_ امکان مشاهده تدریس اساتید اوج یادگیری

۲_ دارا بودن آزمون آنلاین و دریافت درصد تست های صحیح و غلط

۳_ امکان دانلود رایگان جزوات اوج یادگیری

۴_ امکان دانلود رایگان نمونه سوالات مختلف

۵_ دسترسی آسان به منابع آموزشی

۶_ سهولت در خرید

۷_ دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی

دانلود اپلیکیشن اوج یادگیری

دانلود اپلیکیشن با لینک مستقیم

دانلود اپلیکیشن نسخه اندروید (android) از کافه بازار

دانلود اپلیکیشن نسخه ios از سیب اپ

تهیه محصولات اوج یادگیری

بعد از ثبت سفارش از طریق اپلیکیشن اوج یادگیری ، مشاور مورد تایید موسسه ، با شما تماس خواهد گرفت .

برای دریافت اطلاعات بیشتر و راهنمایی در مورد نحوه استفاده از اپلیکیشن و جزئیات محصول با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۳۰۴۶۹۰ و ۰۹۱۲۱۹۶۴۶۹۰ تماس بگیرید .

بسته معلم خصوصی کنکور تجربی

هر سال بیش از نیمی از داوطلبان کنکور سراسری به داوطلبان رشته تجربی اختصاص می یابد ، با توجه به بالا رفتن تعداد داوطلبان این گروه آزمایشی ، رقابت در این گروه بالا می رود ، به همین دلیل به دست آوردن رتبه برتر و قبولی در بهترین رشته ها با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور ، نیازمند یادگیری مفهومی مباحث و روش های تست زنی می باشند .
موسسه اوج یادگیری با هدف پیشرفت دانش آموزان کشور ،بسته معلم خصوصی کنکور تجربی اوج یادگیری با تدریس بهترین اساتید کشور را تنظیم و تولید کرده است .

با نصب اپلیکیشن اوج یادگیری و یا مراجعه به قسمت قیمت محصولات اوج یادگیری ، می توانید قیمت بسته های آموزشی اوج یادگیری به صورت مبحثی و بسته های معلم خصوصی را مشاهده نمائید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *