انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰

بعد از برگزاری کنکور و اعلام نتایج و رتبه داوطلبان ، اصلی ترین و مهم ترین مرحله ، بعد از کنکور ، داشتن انتخاب رشته درست و حرفه ای است . چراکه فرد زمان ، انرژی و هزینه بسیاری را صرف کرده است و بعد از اعلام نتایج ، حاصل تلاش هایش را دریافت خواهد کرد و اگر در زمان انتخاب رشته ، انتخاب درست و عاقلانه ای نداشته باشد ، تمام تلاش هایی که فرد در طول این مدت داشته بی ثمر میشود و اگر انتخاب رشته درست و عاقلانه داشته باشد ، فرد نتیجه تلاش هایش را دریافت میکند . باتوجه به اینکه کنکور 99 به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد ، پیش بینی میشود کنکور ۱۴۰۰ و زمان انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ نیز تعویق احتمالی را داشته باشد .

انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰

انتخاب رشته هر سال یک هفته بعد از اعلام نتایج شروع میشود و در یک بازه 7 تا 10 روزه داوطلبان میتوانند انتخاب رشته را انجام دهند. هر سال کنکور در تیر ماه برگزار میشود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا و به تعوق افتادن کنکور 99 ، تعویق احتمالی برای کنکور ۱۴۰۰ پیش بینی میشود ، به همین ترتیب زمان اعلام نتایج و زمان انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ تعوق احتمالی را خواهد داشت .

نحوه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰

برای انجام انتخاب رشته بهتر است فرد ابتدا روی کاغذ ، بر اساس اولویت ها و با توجه به رتبه دریافتی و احتمال قبولی در رشته مورد نظر ، آنها را بنویسد و سپس بعد از اطمینان از درست بودن اولویت بندی ها وارد سایت سازمان سنجش شده و بخش انتخاب رشته سراسری را انتخاب کند ، سپس با دقت کد رشته ها را در سایت سازمان سنجش وارد کند.

برای انجام انتخاب رشته تخصصی اوج یادگیری بادفتر مرکزی اوج یادگیری تماس گرفته و از انتخابی درست و عاقلانه برخوردار شوید.

برای دریافت مشاوره و راهنمایی در زمینه انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۰ با شماره 02191304690 تماس بگیرید.

سهمیه کنکور ۱۴۰۰

سهمیه کنکور سراسری ۱۴۰۰ شامل:

1_ سهمیه خانواده شهدا و جانبازان

2_ سهمیه مناطق

3_ سهمیه بهیاران

4_سهمیه مناطق محروم

5_ سهمیه هیئت علمی

6_ بومی گزینی

چنانچه فرد سهمیه خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران را نداشته باشد ، سهمیه منطقه ای لحاظ میشود و اگر فرد شامل هر دو سهمیه باشد ، آن سهمیه ای که در کارت ورود به جلسه برای داوطلب درج شده است ، همان سهمیه لحاظ میشود.

توصیه می شود در شرایطی که فرد رتبه دلخواه را دریافت نکرده است شیوه مطالعه درسی خود را تغییر داده و برای سال بعد تلاش کند.

بهتر است برای موفقیت در کنکور ۱۴۰۱ به بررسی اشتباهات خود بپردازید تا بتوانید بهترین نتیجه را در کنکور ۱۴۰۱ دریافت نمائید.

بهترین راه برای موفقیت در کنکور

بهترین راه برای فارغ التحصیلانی که یکبار تجربه کنکور را داشته و نتیجه دلخواه خود را کسب نکرده اند، داشتن مشاور تحصیلی متخصص، جهت ارائه نقشه مسیر تا روز کنکور (برنامه ریزی) و معرفی بهترین منابع آموزش کنکوری است.

مشاوران تحصیلی اوج یادگیری

زمانی که با مشاوران تحصیلی اوج یادگیری تحصیلی برای رسیدن به تراز بالا و قبولی در رشته دلخواه خود همراه می شوید، علاوه بر دریافت برنامه ریزی الگوریتمی و شخصی سازی شده، روش صحیح مطالعه هر درس، روش های کاهش استرس و … به طور دقیق یاد گرفته و در طول سال تحصیلی راهکار های بسیاری را یاد خواهی گرفت.

برای دریافت برنامه ریزی و مشاوره تحصیلی کلمه مشاوره را به شماره 09121964690 پیامک کنید.

منابع کنکور اوج یادگیری

با توجه به مفهومی شدن سوالات کنکور و نیاز دانش آموزان به یادگیری مفهومی و روش های تست زنی در کمترین زمان ممکن جهت مدیریت زمان در جلسه آزمون و موفقیت در کنکور، اوج یادگیری با ارائه بسته های آموزش کنکور به صورت آموزشی و تست زنی با تدریس اساتید برتر کشور، سال های بسیاری است که توانسته است رضایتمندی دانش آموزان و والدین بسیاری را جلب نماید.

شما می توانید برای تهیه منابع آموزش کنکور اوج یادگیری از سه روش اقدام نمائید:

روش اول:

خرید از طریق اپلیکیشن اوج یادگیری


روش دوم:

خرید از فروشگاه اینترنتی کنکور آسان است

روش سوم:

تماس با شماره 02191304690 و دریافت مشاوره خرید مناسب ترین محصول با توجه به نیاز دانش آموز.

مطالب مرتبط
بودجه بندی کنکور ۱۴۰۱
تغییرات کنکور ۱۴۰۱ اعلام شد
برنامه ریزی تابستان کنکور ۱۴۰۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *